Seedbank

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

W ofercie sklepu kusHaze znajdziesz starannie wyselekcjonowany wybór ciekawej genetyki w postaci nasion konopi indyjskich. Wszystkim miłośnikom kultury, a przede wszystkim kolekcjonerom dajemy szansę na powiększenie swojego zbioru o unikatowe nasiona odmian nie tylko wyjątkowych, nowoczesnych odmian, ale także tych kultowych. Gorąco zachęcamy do przejrzenia szczegółowej listy sprzedawanych produktów. Gwarantujemy, że właśnie u nas trafisz na ziarna, które wzbudzą podziw znajomych kiedy zaprezentujesz swój klaser, nie wspominając o zazdrości innych kolekcjonerów!

Nasiona konopi dla pasjonatów

Jeżeli tak jak my pasjonujesz się kolekcjonowaniem ciekawej genetyki, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Przygotowaliśmy wiele propozycji, dzięki którym z łatwością wzbogacisz swoje zbiory. Nasiona konopi dostępne w ofercie kusHaze są nasionami odmian autoflowering (niefotoperiodyczne). Jeśli chcesz zdobyć nasionka odmiany, która sprawdza się w uprawach wewnętrznych tak samo dobrze jak w nasłonecznionym ogrodzie, to trafiłeś idealnie! Mamy odmiany bezproblemowe w uprawie, tworzące pokryte lepką żywicą kwiatostany o bardzo przyjemnym zapachu. Susz spełnia oczekiwania fanów klasycznego palenia oraz waporyzacji. Odmiany autoflowering, które możesz zamówić w naszym sklepie, to automatycznie zakwitające hybrydy gotowe do zbiorów już nawet z końcem Lipca. Nasiona marihuany grupy autoflowering nadają się idealnie do uprawy na obszarach, gdzie panuje krótkie lato. Ten rodzaj od wzrostu wegetatywnego przechodzi bezpośrednio do kwitnienia, nie wymagając zmian cyklu oświetleniowego. Umożliwia to maksymalne wykorzystanie ilości światła docierającego do roślin w ciągu doby oraz skrócenie cyklu życia rośliny.

Kolekcjonerskie nasiona marihuany

Wszystkie z proponowanych przez nas nasion są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Jak wszyscy wiemy, w Polsce nie wolno uprawiać konopi indyjskich, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zbierać nasiona marihuany, w tym gatunków cieszących się olbrzymią estymą wśród wielbicieli cannabis. Dysponujemy odmianami o bardzo wysokiej wartości kolekcjonerskiej, prócz tego wprowadzamy warianty nowe, które z pewnością przyciągną uwagę niejednego kolekcjonera i pozwolą rozwijać zawartość klasera.

Kolekcje, jakie można zbudować przy pomocy naszych nasion, będą stanowić chlubę oraz przedmiot zazdrości znawców. Mamy jednak świadomość, że każdy kiedyś zaczynał. Aby ułatwić wybór początkującym, opisaliśmy znajdujące się w asortymencie nasiona konopi indyjskich, uwzględniając cechy użytkowe suszu, który da się z nich uzyskać. Tym sposobem bez najmniejszych trudności zamówisz odmianę, która pomaga przy bezsenności, zmniejsza dolegliwości bólowe czy odpręża. Kupisz też nasionko marihuany wprawiającej w euforyczny nastrój. Nie zabrakło również odmian, które zachwycą amatorów słodkich ciasteczek, owoców (np. apetycznego ananasa czy orzeźwiającego grapefruita) albo lodów.

Zbierz klaser pełen nasion

W kusHaze przykładamy wielką wagę do tego, aby zadowolić klientów. Poszerzamy ofertę o kolejne nasiona, sprowadzając je z różnych zakątków świata. Nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko złóż zamówienie i zwiększ swoją kolekcję!