kusHaze Seeds

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

kusHaze Seeds

Miłośnicy kolekcjonowania wysokiej jakości nasion marihuany z pewnością zainteresują się licznymi produktami z naszego asortymentu. Kolekcjonerskie Nasiona marihuany autoflowering to możliwość zdobywania i poszerzania swojej wiedzy na temat pochodzenia, genetyki oraz fenotypów wspaniałych roślin, jakimi są konopie indyjskie. Na pierwszym miejscu stawiamy edukację.

Automaty nasiona – wielka moc w małym ziarenku

W bogatym świecie flory można spotkać się z najróżniejszymi okazami nasion, które ukazują potęgę natury. W niewielkim ziarenku skupia się olbrzymia moc – do wydania na świat zupełnie nowego, cennego okazu. Błyszcząca, kolorowa łupinka skrywa w sobie materiał zapasowy niezbędny do ożywienia zarodka, który jest niczym innym, jak tylko DNA danej rośliny – jej zapisem genetycznym, pozwalającym na odtworzenie konkretnego jej gatunku oraz danych cech. Oznacza to, że pomimo sporej różnorodności poszczególnych nasion pomiędzy sobą, można z nich otrzymać rośliny o wyselekcjonowanych starannie cechach: rodzaju kwiatów i ich kolorów, smaku, zapachu czy właściwościach. W przypadku marihuany każda z nich składa się na walory tak bardzo pożądane przez kolekcjonerów nasion konopi.

Czym różnią się nasiona autoflowering od innych nasion?

Większość znanych na świecie gatunków roślin ma specyficzny zestaw wymagań niezbędnych, aby mogły wykiełkować: pory roku wysiewu, pH gruntu, długości i intensywności nasłonecznienia, temperatury otoczenia, nawodnienia i innych. To oznacza, że na przykład odmiany fotoperiodyczne potrzebują kontaktu z podłożem w odpowiedniej porze roku lub odpowiednio nasłonecznionego stanowiska,, które pozwoli roślinie podzielić cykl rozwojowy na nocny i dzienny.

Automaty nasiona to wyjątkowe ziarenka marihuany, których wkroczenie w fazę kwitnienia nie zależy od długości nasłonecznienia. Kwitną, jak sama nazwa wskazuje, w sposób automatyczny – bez względu na porę roku, zaraz po zakończeniu okresu wegetatywnego. Wiąże się to oczywiście z dużo większą łatwością uprawy i brakiem konieczności ingerowania w system naświetlania w przypadku upraw indoor.

Charakterystyka nasion autoflowering

Po około 2-4 tygodniach od wykiełkowania (czego nie zalecamy w krajach, gdzie jest to karane), większość z oferowanych przez nas nasion autoflowering może rozpocząć proces kwitniena. Już po około 10 tygodniach roślina jest w pełni dojrzała. Oprócz tego, że w krótkim czasie osiąga optymalny wzrost, dzięki feminizacji nie musimy martwić się o potencjalne męski osobniki, czy zmiany nasłonecznienia, roślina z nasiona-automatu podobnie jak fotoperiodyczna siostra wydaje bardzo gęste, liczne kwiatostany. Oznacza to krótki czas oczekiwania na bardzo wydajne plony.

Jakie automaty nasiona mamy w ofercie?

Posiadamy w ofercie nasiona automaty o dużej różnorodności genetycznej z całego Świata.  Każda z prezentowanych u nas próbek nasion wyróżnia się unikalnym zestawem cech – nie tylko pod względem wyglądu, ale również zapachu, smaku lub właściwości. Warto zapoznać się z charakterystyką każdego z nich, zarówno pod względem cech dojrzałej rośliny, jak również tempa kwitnienia, aby zdobyć do swojej kolekcji unikalne krzyżówki różnych konopi.