Franczyza

kusHaze to marka, która z powodzeniem działa na rynku już od 2016 roku, stając się tym samym jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży konopnej w Polsce. Jesteśmy zespołem pasjonatów tematyki konopnej, którzy od lat swoje skupienie, uwagę i pasję poświęcają właśnie tej sferze.

W Naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment bong, waporyzatorów, bibułek, młynków i akcesoriów dla użytkowników konopi rekreacyjnych, jak i medycznych. Najwyższej jakości olejki i susz CBD, a także najlepsze i najświeższe dostępne genetyki odmian konopi, którymi zasilisz swój kolekcjonerski klaser!

Wraz z otwarciem naszego pierwszego stacjonarnego punku we Wrocławiu, zdecydowaliśmy się również na wprowadzeniu modelu franczyzowego, który umożliwi Ci szybką możliwość dołączenia do naszego zespołu, abyśmy razem mogli jeszcze prężniej rozwijać szeregi #kushazeArmy.

Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem kontakt@kushaze.pl – będzie nam bardzo miło, jeśli w wiadomości zdradzisz nam kilka słów o sobie, oraz twojej wizji rozwoju marki kusHaze.

Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany konceptem prowadzenia sklepu pod szyldem naszej marki lub prowadzisz już swój konopny biznes i chciałbyś/-abyś sprzedawać w nim nasze produkty, również serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty hurtowej.

Italian Trulli