Terpeny Gorilla Glue CaliTerepens 1ml

100,00 

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Opis

Gorilla Glue CaliTerpenes to wiernie odtworzone profile aromatyczne konopi, wykonane z izolowanych terpenów pochodzenia roślinnego.

Co to są terpeny?

Terpeny wchodzą w skład olejków eterycznych wielu roślin, kwiatów i owoców. Konopie są roślinami, w których możemy spotkać praktycznie każdy znany nam terpen. Konopie mają bardzo szeroki profil aromatyczny, innymi słowy, profil terpenowy z dużą lub mniejszą ilością terpenów. To właśnie dlatego niektóre szczepy do złudzenia przypominają mango, truskawkę czy na przykład rozmaryn.

Te same terpeny, które występują w konopiach indyjskich można również znaleźć w innych roślinach, kwiatach i owocach.

Nasze „Cannabis Terpenes Profiles”, w tym również Gorilla Glue CaliTerpenes są wierną reprodukcją aromatycznych koktajli kilku odmian konopi.

W Cali Terpenes dostarczamy te profile terpenów w postaci płynnej i czystej, do ich stosowania w waporyzacji, w przemyśle spożywczym, w sektorze konopi indyjskich, w kosmetykach i aromaterapii. Dzięki produktom Cali Terpenes będziesz w stanie zapewnić zapach i prawdziwy smak marihuany wszystkim rodzajom produktów. Po prostu daj się ponieść wyobraźni.

Profile terpenów z konopi to flagowe produkty marki CaliTerpenes. Po za nimi w naszej ofercie znajdziesz także liquidy CBD!