Honey Stick 510 bateria do liquidów

80,00 

Brak w magazynie

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Opis

Akumulator Honey Stick to urządzenie zaprojektowane specjalnie do vapowania liquidów CBD. Ta metoda konsumpcji jest optymalna dla przyswajania CBD, ponieważ w ten sposób wystarczająca ilość kannabinoidów dostaje się do krwiobiegu bez pośrednich stacji, takich jak wątroba i układ trawienny (w przypadku przyjmowania doustnego). Oznacza to, że biodostępność CBD jest ponad trzykrotnie większa w porównaniu z przyjmowaniem doustnym. Ponadto liquid i/lub destylat jest aktywowany wcześniej.

Stick jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy wkręcić cartridge do urządzenia, włączyć je poprzez szybkie naciśnięcie przycisku 5 razy, a  następnie przytrzymać ten przycisk i jednocześnie inhalując ulubiony liquid. Po zwolnieniu przycisku sesja zatrzymuje się automatycznie.

Bateria posiada możliwość regulacji napięcia dla jeszcze lepszego wykorzystania liquidów. Napięcie regulujemy w zakresie 2,0 V – 4,0 V za pomocą pokrętła

Dla dodatkowego bezpieczeństwa podczas użytkowania Stick posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem i rozładowaniem oraz zabezpieczenie przed zwarciem. Wbudowana bateria ładowana jest poprzez złącze USB i w pełni naładowana wystarcza na około 30 minut pracy. Odpowiada to około 80-100 pufnięciom. Dlatego Stick jest idealnym towarzyszem do konsumpcji w podróży.

W zestawie znajdziesz:

1x Honey Stick 510 twist battery
1x złącze USB
1x instrukcja obsługi

 

Uwaga: Zalecamy ładowanie poprzez zasilacz USB o wydajności prądu ładowania co najmniej 1A!

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wybierz kolor:

Srebrny, Czarny