Moby Dick XXL Auto

20,00 45,00 

Wyczyść

Opis

Moby Dick XXL Auto to roślina, która daje ogromne plony. Wersja automatyczna pozwala dodatkowo skrócić czas kwitnienia, dzięki czemu duże i dobrej jakości plony można zbierać już po ok. 75 dniach od wysiania.

Dzięki krzyżówce znanych odmian takich jak Haze oraz White Widow, Moby Dick XXL znakomitą plenność z ciekawym smakiem i aromatem, w których można wyczuć nuty owoców cytrusowych, sosny czy egzotycznego drewna. Cechą szczególną tej odmiany jej duża odporność na warunki atmosferyczne oraz błędy growera. Outdoor potrafi przynieść nawet do 230g na roślinę jeśli warunki będą sprzyjające.

Krzaczki rosną bardzo okazałe z licznymi rozgałęzieniami, które podczas okresu kwitnienia wypełniają się grubymi, mięsistymi oraz bardzo żywicznymi topami.

Haj uzyskany dzięki Moby Dick XXL jest bardziej fizyczny, sprzyja rozluźnieniu, relaksowi, bardzo dobrze rozluźnia mięśnie. Wykorzystywana do celów medycznych znakomicie sprawdzi się w przypadku terapii nerwic czy stresu ale również jako środek wspomagający przy bólach mięśni ze względu na swoje właściwości rozluźniające.

 

Typ: Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: White Widow XXL Auto x Haze XXL Auto

Genotyp: Dominacja Sativa

Kwitnienie: Indoor: 80 dni, Outdoor: październik

Efekt: Relaksujący

Smak/zapach: Owoców cytrusowych, sosny i egzotycznego drewna

Wysokość: Indoor: b.d., outdoor: 140 cm

Produkcja: Indoor: 500 g/m², outdoor: 70 – 230 g/roślina

THC: Wysokie

CBD: Niskie

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Ilość nasion:

1 nasiono, 2 nasiona, 3 nasiona