Northern Light Auto

20,00 45,00 

Opis

Northern Light Auto jest doskonałym wyborem dla prawdziwych obiboków! Ta przyjazna dla początkujących odmiana jest wyjątkowo łatwiejsza w uprawie niż kiedykolwiek. Ta odmiana wybaczy wszystkie twoje błędy i wynagrodzi obfitym plonem.

Oryginalna odmiana Northern Light jest przez wielu uważana za absolutnie najlepszą odmianę do uprawy indoor, a zarazem jest idealna dla początkujących. Northern Light Auto dzięki funkcji automatycznego zakwitania pozwoli ci jeszcze szybciej cieszyć się jej produktem końcowym. Każdy kolekcjoner powinien mieć przynajmniej jedno z tych nasion w swojej kolekcji nasion marihuany.

Nie musisz przywiązywać szczególnej uwagi i martwić się, gdy NL Auto rozkrzewiają się w twoim boxie! Te rośliny wybaczą wszystkie twoje błędy i mimo potknięć wciąż potrafią wyprodukować ogromne ilości mocnego suszu w 9 tygodni od wykiełkowania.

Kwiaty jakie tworzy nasz automatyczna wersja Northern Light są zwarte i skaliste. Efekty z ciężkimi, sennymi momentami i silnie narkotycznym działaniu. NL Auto pozwoli ci zrelaksować się i uspokoić umysł.

Sprawdź również inne odmiany z naszego klasera!

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Ilość nasion:

1 nasiono, 2 nasiona, 3 nasiona