Profil terpenowy Apple Jack | Terpeny Xtract 1ml

119,99 

1 w magazynie

Opis

Profil terpenowy Apple Jack –  profil smakowy oparty jest na hybrydowej odmianie Green Crack , której smak i zapach przypomina zapach skórki jabłka z delikatną ziemistą nutką.

Unikalne mieszanki: dzięki wysoce skoncentrowanym i naturalnym terpenom możesz dostosować swoje produkty CBD do własnych upodobań. Liczne opcje przetwarzania terpenów pozwalają cieszyć się niezwykłymi, intensywnymi aromatami w wielu profilach. Jako naturalne aromaty, na przykład roślin konopi, terpeny zapewniają nieporównywalne smaki poszczególnych odmian konopi, a tym samym decydują o prawdziwej przyjemności. Oprócz ich funkcji jako cząsteczek zapacho-smakowych, terpeny mają działanie synergiczne. Terpeny  niemieckiej marki Xtract są w 100% bezrozpuszczalnikowe i silnie skoncentrowane, więc aromat jest wyjątkowo mistrzowski. W naszym sklepie oferujemy wiele profili terpenowych najbardziej rozchwytywanych szczepów konopi.

Producent: Xtract GmbH

Zapach: Apple Jack

składniki:

  • 7-Methyl-3-metylenocta-1,6 (Mycren)
  • (5)-p-Mentha-1,8dien
  • (-)-Pin-2(10)-en
  • I-alpha-Pinen

Ilość: 1 ml

Ważne jest, aby nie używać więcej niż 4% terpenów w swojej mieszance i zawsze rozcieńczać terpeny, nie zalecamy stosowania czystych. Przez cały czas należy unikać kontaktu z oczami i skórą.
Przed użyciem zapoznaj się z naszą kartą charakterystyki. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży, dzieci i młodzieży do 18 lat.