Poduszka dillpack „DreamPillow O.G.” Purple

50,00 

Nowa odsłona poduszki „Dream Pillow O.G.” to doskonały prezent dla każdego miłośnika zielonych klimatów i pasjonata stonera, a także świetna opcja na dekoracje sklepu z artykułami konopnymi. Dostępna jest w dwóch fascynujących wzorach, które na pewno przykują uwagę!

Produkt dostępny

Opis

Przedstawiamy Ci naszą poduszkę „DreamPillow O.G.” z niezwykłym obustronnym nadrukiem, który doskonale imituje foliową torbę ZipLock wypełnioną aromatycznym ziółkiem.

Nowa odsłona poduszki „Dream Pillow O.G.” to doskonały prezent dla każdego pasjonata zielonych klimatów i , a także świetna opcja na dekoracje pokoju, czy sklepu z artykułami konopnymi. Dostępna jest w dwóch fascynujących wzorach, które na pewno przykują uwagę!

Ta wyjątkowa poduszka jest nie tylko antyalergiczna, ale także w całości wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Dodatkowe informacje:

  • Wymiary: 40x40cm
  • Materiał: Wykonana z trwałego poliestru
  • Wypełnienie: Komfortowy wkład z kulki silikonowej
  • Kolory: Odcienie fioletu (kolory mogą delikatnie różnic się w rzeczywistości)

W naszej ofercie znajdziesz także poduszkę DreamPillow w kolorze zielonym, a także nasze flagowe poduszki WeedPillows w kształcie topów oraz gigantyczne poduszki w kształcie jointów!

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Może spodoba się również…