Poduszki WeedPillows

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Poduszki WeedPillows  poduszki tematyczne związane z konopnym klimatem! Idealne na prezent dla wszystkich wielbicieli marihuany i wygodnego relaksu!

W naszej ofercie znajdziesz autorską kolekcję poduszek imitujących topy marihuany. Poduszki zostały zaprojektowane i są w 100% produkowane w Polsce!

Poduszki WeedPillows to kolekcja mięciutkich i sprężystych poduszeczek, które nadają się nie tylko do wygodnych drzemek w aromatycznych oparach, ale również jako wystrój twojej kanciapy, w której spędzasz miłe chwile z przyjaciółmi!

WeedPillows (wcześniej Dank Buds Pillows) w tradycyjnej wersji to zestaw trzech różnych poduszek o zróżnicowanych kształtach i odcieniach, które odwzorowują zdjęcia kwiatów prawdziwych i popularnych odmian marihuany. Zestaw pakowany jest w ogromną, przezroczystą torbę z grubej folii, która zapinana jest na czerwony suwal prawdziwa, tłusto wypchana samara!

W kolekcji naszych autorskich podusi znajdziesz również DreamPillow O.G. jest to nasza pierwsza poduszeczka, która zagościła w ofercie kusHaze. Tradycyjny jasiek o nietuzinkowym wyglądzie, który imituje torbę ziplock wypchaną aromatycznym towarkiem. Oddaj się najsłodszym snom z naszym DreamPillow O.G.!

W ofercie naszego sklepu, po za autorskimi poduszkami WeedPillows nie mogło zabraknąć poduszki marki RollaJohn Big J wielki, fotorealistyczny i w 100% odwzorowany joint o długości aż 150 centymetrów! RollaJohn jest także produktem, który powstał w Polsce.

Wszystkie poduszki spotykają się szerokim zadowoleniem naszych klientów, którzy cenią sobie jakość ich wykonania do ich produkcji wykorzystano antyalergiczne materiały najwyższej jakości.