Bonga Dab / Oil Rig

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bonga Dab / Oil Rig –  dostosowane specjalne do inhalacji olejkami, woskami czy koncentratami czyli tzw. dabbingu.

Bonga olejowe dostępne w asortymencie kusHaze

W poniższej kategorii każdy może znaleźć bongo do oleju idealne dla siebie. Te szklane urządzenia umożliwiają inhalację koncentratami o najwyższym spektrum działania. Dbamy, aby podobnie jak w USA każdy oil rig był najwyższej jakości i wyglądał jak dzieło sztuki.

Dab: Inhalacja bho, wax, oil, za pomocą szerokiego spektrum wymyślnych konstrukcji

Mamy przyjemność zaprezentować szeroki wybór bong olejowych dedykowanych do inhalacji ekstraktami. Te pieczołowicie przygotowane konstrukcje z grubego, hartowanego szkła cechują się dużą wytrzymałością i fantazyjnymi oraz ciekawymi kształtami. U części z nich podkreślono atrakcyjny wygląd dzięki wykorzystaniu technik ornamentacji. Znaleźć można i takie bongo do waxu, które wyposażone w specjalistyczny dyfuzor, umożliwiający większą i co za tym idzie lepszą filtrację, a także chłodzenie samego dymu. Współpraca z takimi firmami jak między innymi niemiecki Blaze Glass czy BlackLeaf, wykorzystujący w swoich produktach wyszukane materiały jak na przykład szkło borokrzemowe czy wysokiej jakości kwarc, zapewnia o wysokiej żaroodporności oferowanych przez nas akcesoriów.

Bongo do waxu dla każdego

Najtańsze dostępne w naszym asortymencie konstrukcje można nabyć za nawet nieco ponad sto złotych. Wytrawni koneserzy, poszukujący dla siebie czegoś droższego, również nie powinni być zawiedzeni. Wax inhalowany z takiego urządzenia smakuje lepiej, dym jest czystszy i mniej gryzący. Przy wyborze najbardziej odpowiadającego naszym gustom bongo do oleju warto patrzeć na takie parametry jak wysokość czy grubość szkła, a także rodzaj kompozytów, z których zostało wykonane. Kluczową rolę w inhalacji odgrywa oczywiście banger, ale o nim rozprawimy się w blogu poświęconemu tej tematyce.

BHO i SHO (rosin) – inhalacja za pomocą jednego urządzenia

Warto zorientować się w temacie rodzaju szlifu w bongu bazowym (heady glass), gdyż umożliwia on zastosowanie tudzież połączenie innych addytywnych akcesoriów. Dzięki niemu inhalacja koncentratami może być jak najmocniej spersonalizowana i będzie odpowiadać gustom nawet najbardziej wyrafinowanych użytkowników. Wiele z oferowanych przez nasz sklep produktów dostarczanych jest z takimi dodatkami jak kwarcowy banger, carp cap ale i np. klasyczny cybuch do suszu czy dedykowany knot konopny. Za jego pomocą można łatwo i w wielkim stylu dokonać rozpalenia zawartości cybucha z suszem.

Akcesoria do dabbingu – inhalacji wax, oil – które znajdziesz w naszej ofercie

Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z oferowanych przez nas starannie wyselekcjonowanych akcesoriów takich jak oil rigi, dabbery, bangery czy carp capy, możesz być pewny, że perfekcyjnie wkomponują się wszędzie. Artystyczne bonga olejowe inspirowane sztuką szklarską z USA. Umożliwią przyjemną oraz dokładną inhalację ekstraktami. Wszystkie te udogodnienia oraz usprawnienia można mieć już za względnie niewielkie pieniądze.

Dzięki nam możesz nabyć bongo olejowe odpowiadające wszystkim Twoim potrzebom 

Gwarantujemy, że w cenie jest zawarta niezwykła jakość i ogromna precyzja, którą przykładamy do każdego z oferowanych przez nas produktów. Dzięki temu wyglądają one pięknie, urokliwie i ciekawie. Decydując się na produkty z poniższej kategorii, masz pewność, że perfekcyjnie sprawdzą się, w czymkolwiek tylko zostaną użyte. Jesteśmy pewni, że te opatrzone logo największych producentów produkty będą pasowały idealnie do wszelkiego typu sesji ze znajomymi.