Carb Capy

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Carb Capy to niezbędne narzędzie w asortymencie każdego konesera koncentratów. Dzięki nim możesz zwiększyć cug w swoim bangerze, zwiększając gęstość pary.

Jeśli zależy ci na idealnym przebiegu sesji dabbingu, warto zaopatrzyć się w carb cap, czyli „czapeczkę” służącą do zatykania głównego wlotu w kwarcowym bangerze, terp slurperze czy blenderze.

Dzięki korzystaniu z carb capa znacznie poprawi się ciąg, dzięki czemu jeszcze lepiej odparujesz swój koncentrat. Carb capy występują w wielu formach, kształtach i kolorach, jednak wszystkie posiadają podobną funkcję.

Wyróżniamy następujące rodzaje carb capów:

  • Carb Cap kierunkowy (directional) – charakteryzuje się podłużnym zakończeniem w dolnej części, przez które przelatujący strumień powietrza miesza rozpuszczony w bangerze ekstrakt.
  • Carb Cap „Spinner” – charakteryzuje go mniej lub bardziej spiralne zakończenie w dolnej części, z której strumienie powietrza wprawiają w ruch kulki terp pearls mieszające rozpuszczony koncentrat
  • Terp Marbles –  jest to nic innego jak szklana kulka, która służy jako zatyczka do kwarcowych Terp Slurperów i Blenderów. Dzięki niej górny wlot powietrza zostaje odcięty, a przez mniejsze otwory zlokalizowane w dolnej części zaciągają do jego wnętrza rozpuszczający się na miseczce ekstrakt.