Dabbing

Wyświetlanie 1–12 z 79 wyników

Zastanawiasz się pewnie co to jest dabbing? Najprościej rzecz ujmując – dabbing jest formą inhalacji ekstraktu konopnego w specjalnie dostosowanym do tego bongu lub waporyzatorze. Do dabbingu preferuje się mniejszych rozmiarów fajki wodne.

Ta forma inhalacji jest najbardziej popularna w Stanach Zjednoczonych, jednak od kilku lat sukcesywnie zdobywa coraz szersze grono sympatyków dabbingu w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech a także w Polsce.

Dabbing jest formą konsumpcji ekstraktów pochodzenia konopnego w bardzo efektowny i charakterystyczny sposób. Specjalną końcówkę taką jak dab nail (gwóźdź), banger kwarcowy czy tak zwane terp slurpery zainstalowane w małym bongu ogrzewa się palnikiem.

Następnie rozpuszcza się w nim porcję ekstraktu narzędziem, które przyjęło nazwę dabber. Kiedy koncentrat rozpuszcza się w naszym bangerze, przykrywamy go tak zwanym carb capem i rozpoczynamy inhalację.

Carb cap to kolejny ważny element, który bardzo pozytywnie wpływa na przebieg sesji dabbingu. Służy on do zwiększenia cugu, który wpływa na zwiększenie ilości pary oraz mieszania rozpuszczonego ekstraktu. W przypadku capów typu „spinner” podkręcania kulek terpy pearls.

Więcej na temat dabbingu dowiesz się dzięki projektowi 710 Polska w serwisie www.420polska.pl