Bangery / Terp Slurpery do waxu

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Bangery do ekstraktów to nic innego jak kwarcowe cybuchy dedykowane do dabbingu, czyli inhalacji koncentratami konopnymi.

Kwarcowe bangery występują w różnych kształtach i wariantach. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się tak zwane Terp Slurpery, które są nieco bardziej skomplikowane, oraz te do tzw. Cold Startów – stworzone z myślą o konsumentach, którzy nie mają chęci na zabawy z kontrolerami temperatury.

Aby twój banger funkcjonował jak najlepiej, koniecznym jest dobranie do niego odpowiedniego carb capa, którego zadaniem jest poprawa ciągu, oraz mieszanie ekstraktu w celu lepszego odparowywania.

Pamiętaj, że jeśli chcesz przedłużyć żywotność oraz właściwości termiczne swojego kwarcu, ważnym jest regularne czyszczenie po każdym użyciu. Unikniesz przypalania się pozostałości ekstraktu po poprzedniej sesji, który po przypaleniu staje się bardzo trudny do usunięcia.

Aby uchronić swoje bangery do ekstraktów przed szybkim matowieniem (chazed banger) po za regularnym czyszczeniem warto również zadbać o kontrolę temperatury twojego kwarc dzięki odpowiednim miernikom.