Bonga

Wyświetlanie 1–12 z 119 wyników

Bonga, bongosy, bonia jeśli trafiłeś do tego działu, to z pewnością poszukujesz jakiejś ciekawej fajki wodnej. I bardzo dobrze trafiłeś, bo z pewnością mamy to, czego szukasz!

W naszej ofercie znajdziesz wyszukaną kolekcję bongosów szklanych fajek wodnych klasycznych, z filtracjami i miejscem na lód oraz tak zwanych dab / oil rigów. Niżej postaramy się pokrótce wyjaśnić nieco podstaw na temat szklanych fajek wodnych.

Bonga klasyczne to fajki wodne o tradycyjnej, o prostej budowie, bez dodatkowych udziwnień i dodatków – klasyka w najczystszym wydaniu!

Bonga lodowe to fajki w stylu amerykańskim grube, hartowane szkło ze specjalnym miejscem na lód, którego zadaniem jest chłodzenie dymu podczas sesji.

Bonga z filtracją bardzo często bonga lodowe dodatkowo wyposażone są w percoolatory/dyfuzory, które również schładzają i filtrują dym.

Bonga dab / oil rig to fajki, których styl również narodził się w Stanach Zjednoczonych, gdzie narodziła się kultura dabbingu, czyli inhalacji ekstraktów z konopi. W ofercie znajdziesz także wszystkie niezbędne do dabbingu akcesoria, takie jak dabbery, bangery, carb capy i wiele innych!

Bonga grawitacyjne to urządzenia, w których do napełnienia wnętrza dymem wykorzystuje się siłę grawitacji. Urządzenia te występują w różnych wariantach; suchych, w których nie potrzeba użycia wody oraz klasyczne, potoczne nazywane „wiadrami”.

Po za samymi bongosami znajdziesz u nas dodatki do bong, takie jak cybuchy, przejściówki oraz wspomniane wcześniej percoolatory i ashcatchery (łapacze popiołu).

Jeżeli wciąż masz kłopot z doborem najlepszego sprzętu, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego w zakładce na dole strony, a my postaramy się doradzić coś specjalnie dla Ciebie!