Promocja!

Arizer V-tower

450,00 

Produkt dostępny

Opis

Waporyzator Arizer V-Tower to urządzenie stacjonarne, które zdobyło swoje uznanie wśród użytkowników już kilka ładnych lat temu. V-tower wciąż polecany jest jako jeden z topowych waporyzatorów stacjonarnych, przede wszystkim za solidne wykonanie oraz niedużą w stosunku do jakości cenę.

Producent Arizera V-tower sugeruje stosowanie się do instrukcji użytkowania, która podpowiada, aby do komory nabijać większe ilości suszu, dzięki czemu sprzęt może pokazać swoje prawdziwe możliwości. Z V-towera mogą korzystać również osoby o niższej tolerancji, potrzebujący mniejszych ilości suszu. W tym celu producent Arizera V-Tower wprowadził rozwiązanie, które umożliwia inhalację małych ilości suszu.

Ogromnym atutem Arizer V-Tower jest szeroki zakres regulacji temperatury od 40°C do 260°C, z dokładnością do nawet jednego stopnia. Producent informuje, że komora jest nagrzana już w 2 minuty, jednak warto uruchomić sprzęt wcześniej, aby pozwolić szklanym elementom nabrać temperatury. W tym samym czasie można zająć się przygotowaniem ziół do inhalacji. Warto jednak zaznaczyć, że maksymalna temperatura, którą może osiągnąć komora może doprowadzać do przypalania suszu, zatem sugerujemy nie korzystanie z maksymalnej mocy waporyzatora Arizer V-Tower.

Sama inhalacja odbywa się za pomocą nie szkodliwego dla zdrowia silikonowego węża. Po za nim w zestawie znajdziemy wygodne, szklane narzędzie do mieszania, ubijania czy wydłubywania zwaporyzowanego już suszu (w przypadku suszu konopnego ABV). Po za niezbędnymi narzędziami z pewnością zainteresuje nas specjalna nakładka „Aroma Dish”, która stworzona została do aromatyzowania pomieszczeń, dzięki czemu aromaterapia jest jeszcze efektywniejsza.