Ekstraktor BHO „Conrok” BlackLeaf

800,00 

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Opis

Ekstraktor BHO „Conrok” niemieckiej marki BlackLeaf zawiera wszystko, czego potrzebujesz do ekstrakcji ziół. Ekstraktor „Conrok”, (łącznie z urządzeniem do opróżniania, pierścieniem uszczelniającym i sitem), silikonowa podstawka, dabber ze stali nierdzewnej z silikonowymi nakładkami. Dodatkowo znajdziesz małe silikonowe pudełko do przechowywania cennych substancji. Całość spakowana w wodoszczelną, wytrzymałą walizeczkę, którą możesz zabrać wszędzie.

Ekstraktor „Conrok” sprawia, że ekstrakcja BHO jest nieskomplikowana, szybka i wyjątkowo bezpieczna. Należy tylko postępuje się zgodnie z instrukcją i zachowaniem środków ostrożności. Trzy magnetycznie mocowane nóżki zapewniają swobodę ruchów obu rąk. Jako powierzchnię do zbierania oleju zaleca się jednak stosowanie szklanej płytki, a nie silikonowej, załączonej w zestawie.

Tuba ekstrakcyjna „Conrok” jest wykonana z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium, które jest bardzo odporne na zmiany temperatur.  Praktyczne akcesoria, takie jak płyta i pudełko, są wykonane z odpornego na temperatury silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością – doskonale nadaje się do obsługi substancji lepkich.

Gaz butanowy z „Black Leaf” ma bardzo wysoki stopień czystości i dlatego jest idealny do ekstrakcji ropy naftowej, ale oczywiście może być również stosowany do napełniania zapalniczek. W naszej ofercie znajdziesz również gaz DEXSO, dzięki któremu ekstrakcja staje się jeszcze bezpieczniejsza. Jedyne, czego potrzebujesz, aby rozpocząć ekstrakcję swojego koncentratu, to około 50g suszonych ziół – i jesteś gotowy do pracy!

Ekstraktor zaprojektowany został przez firmę DEXSO.