Waporyzator G Pen Connect

650,00 

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Opis

Waporyzator G Pen Connect jest rewolucyjną alternatywą dla konwencjonalnego dabbingu koncentratów. Waporyzator G Pen Connect nagrzewa się do odpowiedniej temperatury w ciągu pięciu sekund od aktywacji. Urządzenie zapewnia generowanie wysokiej jakości, gęstą parę bez wcześniejszego ogrzewania tradycyjnego bangera za pomocą palnika.

Komora grzewcza jest w pełni ceramiczna i wyposażona w opatentowaną technologię odwróconego przepływu powietrza. G Pen Connect podgrzewa koncentraty równomiernie i wydajnie. G Pen Connect oferuje kompatybilne, szklane przystawki w standardowych rozmiarach 10mm, 14mm i 18mm, dzięki czemu jest kompatybilny z każdym bongiem czy bubblerem.

G Pen Connect posiada trzy ustawienia temperatury dzięki czemu dostoswuje się do preferenencji smakowych każdego użytkownika. Bateria ma pojemność 850 mAh i z możliwością jej wymiany. Mimo niewielkich rozmiarów, urządzenie jest w stanie przeprowadzić kilka sesji pracy w trybie „back-to-back”, obsługując jednocześnie ładowanie przejściowe w razie potrzeby.

Sprężynowy przycisk zwalniający umożliwia natychmiastowy przepływ powietrza(tzw. turbo), jest to również przydatne podczas czyszczenia komory. Mimo, że zestaw G Pen Connect jest idealny do użytku domowego, każdy zestaw jest standardowo wyposażony jest w torbę podróżną.