Ekstraktor BHO „E.O.E” DEXSO

220,00 

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Opis

Ekstraktor BHO „E.O.E” DEXSO BlackLeaf – dzięki niemu w mniej niż pięć minut przekształcisz suszone rośliny, kwiaty, zioła i resztki zbiorów w najlepszy ekstrakt. Wysokiej jakości anodyzowane aluminium zapewnia maksymalną odporność na temperaturę i reakcje chemiczne. Dzięki powłoce z anodyzowanego kryształu A1203, ekstraktor ten łączy w sobie zalety wytrzymałego i lekkiego metalu z czystością ekstraktora wykonanego ze szkła.

Zintegrowana jednostka zbierająca umożliwia szybkie opróżnienie ekstraktora po operacji ekstrakcji i bardzo łatwe rozpoczęcie następnej ekstrakcji. Dzięki temu oferuje najwyższą wydajność. Łatwość użytkowania jest również widoczna dzięki trzem magnetycznie przymocowanym nóżkom, które gwarantują stabilność, podczas gdy obie ręce są wolne!

Pomiędzy nóżkami należy umieścić żaroodporne, szklane naczynie – nie należy umieszczać gumowych nóżek w naczyniu! Ponadto świeżo uzyskany ekstrakt nie powinien mieć kontaktu z gumą czy pojemnikami silikonowymi!

Jaki gaz używać do ekstrakcji BHO?

Gaz butanowy  „Black Leaf” ma bardzo wysoki stopień czystości i dlatego jest idealny do ekstrakcji ropy naftowej, ale oczywiście może być również stosowany do napełniania zapalniczek czy mikro palników.

Ten ekstraktor jest – oprócz konwencjonalnego stosowania z gazem butanowym – idealny do stosowania z rozpuszczalnikiem organicznym DEXSO, który składa się z eteru dimetylowego. Jest on nietoksyczny i mniej wybuchowy.

Dodatkowe informacje:

  • Pojemność: tuba mieści ok. 50g materiału roślinnego
  • Szerokość rozstawu nóżek: 30cm
  • Wysokość tuby: 22cm
  • Materiał: wysokiej klasy aluminium

 

Ekstraktor zaprojektowany został przez firmę BlackLeaf i firmę DEXSO.

Może spodoba się również…